HEY! COLLAGEN s příchutí manga a passion fruit

HEY! COLLAGEN s příchutí manga a passion fruit

250 ml
  • 12 x 250 ml
    348 Kč 348 Kč/set
Skladem: >10 ks
Popis

HEY! COLLAGEN s příchutí mango a passion fruit

Naše voda je filtrována reverzní osmózou a sterilizována UV světlem. Vodu upravujeme na pouhé 2 částice na milion (2PPM) celkových rozpuštěných pevných látek. Nápoje značky Hey! Lamo jsou výkonné vody doplněné směsí AQUAMIN®, vitamíny B komplex, vitamínem C a vitamínem E.

Collagen Naticol® je řada mořských kolagenových peptidů přírodního původu. Řada výhod těchto peptidů byla vědecky prokázána. Udržují mladistvý vzhled naší pokožky, přispívají k pohodlí našich kloubů, střevnímu komfortu a k udržení fyzických schopností.

Každodenní konzumace přípravku Naticol® zlepšuje hydrataci, pružnost, pevnost a jas pleti a snižuje výskyt vrásek.

Přínosy této nutrikosmetické složky prokazuje řada studií:

Studie "Naticol® a syntéza kolagenu": zvýšená syntéza kolagenu.

Studie "Naticol® beauty (2,5 g)⁵": zlepšení pružnosti, vyrovnanosti a zářivosti pleti a snížení výskytu mimických vrásek.

Studie "Naticol® beauty (5g)⁶": zvýšení pevnosti pleti, udržení hydratace a redukce vrásek.

Studie "Naticol® beauty (10g)": zvýšení celkové hydratace pleti, její pružnosti a redukce vrásek.

Konkrétně řada Naticol® může pomoci udržet zdravý organismus i s přibývajícím věkem.

COLLAGEN drink je i unikátním minerálním doplňkem s vysokým obsahem vápníku, hořčíku a 72 dalších stopových prvků, jako je fosfor, síra, železo, sodík, fluor, bór, kobalt, měď, zinek, selen, molybden, jód, mangan, nikl atd... Díky vyváženému obsahu stopových prvků je magneziová voda vhodná pro sportovce, seniory a také jako doplněk stravy pro osoby s nedostatkem vápníku hořčíku a dalších stopových prvků.

GOFOS® prebiotická vláknina. Aby mohly bakterie ve střevě plnit svoji funkci, potřebují vhodnou potravu. A tou je pro ně rozpustná rostlinná vláknina, odborně nazývaná prebiotická. Na rozdíl od vlákniny nerozpustné má schopnost v trávicím traktu absorbovat vodu, čímž zvyšuje objem potravy ve střevech a navozuje pocit nasycení.

Základem nápoje je Aquamin® (přírodní zdroj vápníku) z mořské řasy LITHOTHAMNION rostoucích ve studených vodách Atlantského oceánu na severozápadním pobřeží Islandu. a Aquamin Mg® (přírodní zdroj hořčíku) z mořské vody.

Aquamin Mg® má o 50 % vyšší rozpustnost ve srovnání s běžným MgO. Podílí se na více než 300 metabolických reakcích. Podílí se na metabolismu glukózy a inzulínu. Pomáhá udržovat správnou funkci svalů a nervového systému, srdeční rytmus, krevní tlak a integritu kostí. Vykazuje protizánětlivé účinky. Působí jako prevence proti osteoartróze. Zlepšuje tvorbu kostní tkáně.

Klinické studie ukazují prokazatelnou inhibici produkce parathormonu, který svým uvolňováním zvyšuje hladinu Ca v krvi.

Složení: Pitná voda, hydrolyzovaný rybí colagen Naticol® 2500 mg/250 ml, oligofruktoza 2500 mg/250 ml, Aquamin® z mořské řasy (přírodní zdroj vápníku) Aquamin MG® z mořské vody (přírodní zdroj hořčíku), oxid uhličitý, kyselina citronová, přírodní aroma, sladidla: sukraloza, acesulfam K, vitamíny: vitamin B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, E, Konzervační látka (sorban draselny).

Skladování: Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě a chraňte před přímým slunečním zářením. Upozornění: Nápoj není vhodný́ pro děti, těhotné a kojící ženy a také pro lidi citlivých na kofein a diabetiky. Bylinný sediment je zdravotně nezávadný. Distributor / prodávající: PLECHOVKA.CZ s.r.o., Na Konečné 50/2, 142 00 Praha 4, IČO: 14013592, Česká republika.

Výživové údaje na 250 ml: energie 64 kJ/15 kcal, tuky 0,1 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g, sacharidy 0,2 g – z toho cukry 0,2 g, bílkoviny 2,4 g, vláknina 2,3 g, sůl 0,1 g. Hořčík - 70,33 mg*, Vápník - 150 mg*, Vitamín E - 4,5 mg*, Vitamíny B1 - 0,413 mg*, B2 - 0,525 mg*, B3 - niacin 6 mg*, B5 - Kyselina pantothenová 2,25 mg*, B6 - 0,526 mg*, B12 - 0,938 µg*, B9 - Kyselina listová 0,075 mg*. B7 - 18,75 µg*, Vitamín C - 6 mg. 30% RHP* na 100 ml: *Denní referenční hodnota příjmu.

Alergeny: Sorban draselný
Expirace: 2025-08-14T22:00:00.000Z
Baleno v: PLECHOVKA.CZ s r.o.
Distributor pro ČR: PLECHOVKA.CZ s r.o.
Typ: Bez cukru
Druh: Nápoj s Kolagenem
Objem: 250 ml
Hmotnost: 6000 g